לימים של אהבה – כך תבחרו נקודות ומסעדות רומנטיות בצפון

החודש, יחול יום האהבה הבינ"ל – הוולנטיינ'ז דיי. למרות שאנחנו, אישית, מאמינים בצורך לטפח את האהבה והזוגיות כל ימות השנה ולא רק בימים ספציפיים, אנחנו בהחלט מודעים לכך שעבור חלק מאיתנו, יום האהבה מהווה הזדמנות מיוחדת לצאת ולחגוג. לאנשים אלה מוקדשת הכתבה הבאה שלנו.

הערה קטנה לפני שנתחיל – יכולנו למלא את הכתבה הזו בהמלצות על עשרות נקודות ומסעדות שף בצפון, שכל אחת מהן-לכשעצמה, יכולה למלא כתבה שלמה (ואפילו יותר). במקום זה, הפעם, העדפנו לתת לכם כמה קווים מנחים שיעזרו לכם להחליט כיצד לבחור את המסעדה שבה תבלו את יום האהבה ותחגגו את הזוגיות שלכם.

איך חוגגים – מסעדה או בילוי מסוג אחר?

זוהי שאלה שעולה, לעיתים קרובות, בעיקר כשהמדובר בזוגיות חדשה. אז בואו נעשה את זה קל עבורכם – בעוד שסוגי בילוי אחרים הם עניין של העדפה (לא כל אחד אוהב לראות סרטים בקולנוע, לא כל אחת נהנית לרקוד במועדון ולא כל זוג מתלהב מטיולים ארוכים בחיק הטבע), על הצורך לאכול – יש מעט מאד שיחלקו. את הדילמה הזו פתרנו, וכעת, נעזור לכם להתקדם ולהחליט האם אתם מעדיפים ארוחת צהריים או ארוחת ערב ומהו סגנון המסעדה המועדף עליכם.

מה אוכלים – ארוחת צהריים או ארוחת ערב?

אין זה משנה אם הסיבה היא הרצון להימנע מתחושת הכבדות והרצון לנמנם אחרי ארוחה דשנה, או ההעדפה לאכול את הארוחה העיקרית של היום עם בן / בת הזוג או המשפחה, עובדתית, מרבית האנשים העובדים מחוץ לביתם אוכלים בצהריים ארוחה קלה יותר, בעוד שאת הארוחה הרצינית של היום הם יעדיפו לאכול בערב. לכן, סביר מאד להניח שגם את יום האהבה תרצו לחגוג בארוחת ערב.

טיפ קטן מאיתנו – סביר להניח כי מרבית המסעדות האיכותיות (כדוגמת מסעדת השף החיפאית אוניקס) תהיינה מלאות עד אפס מקום בערב זה, ולכן, כדאי לכם להקדים ולשריין לעצמכם מקום. זה, אמנם, לא נעים לראות גן סגור, אבל מסעדה איכותית שבה אין לכם מקום (כי לא הזמנתם מראש) – הרבה פחות נעים לראות… אגב, הנה הלינק להזמנת מקומות באוניקס ליום האהבה הקרוב.

איפה אוכלים – איך בוחרים את המסעדה?

הזכרנו כבר קריטריון אחד – איכות, כעת, נתמקד במספר קריטריונים חשובים נוספים. למשל, הנגישות. בין אם אתם מגיעים במונית או בתחבורה ציבורית, חשוב למצוא מסעדה שנמצאת במיקום נגיש (ולא ביערות הכרמל, לדוגמה). אם אתם מגיעים ברכב, חשוב שתהיה חניה זמינה ונגישה בקרבת המסעדה, כי לא כיף לצעוד ברגל קילומטרים לפני הארוחה, ועוד פחות מכך – לאחריה.

קריטריון נוסף הוא סגנון המסעדה – אם אתם לא בטוחים בסגנון המסעדה המשותף המועדף על שניכם או שאתם מהאנשים שישמחו להתנסות בסגנונות מזון חדשים, אתם יכולים פשוט להחליט "שלא להחליט", ותבחרו מסעדה שהתפריט בה הוא אקלקטי, כמו המסעדה שלנו, שתפריטה כולל מנות איטלקיות, אסיאתיות וצרפתיות, תוך שימת הדגש על חומרי גלם איכותיים ביותר.

והקריטריון האחרון הוא השירות – אם כבר החלטתם שאתם מתפנקים לערב אחד, לכו עם זה עד הסוף ותבחרו מסעדה שהשירות בה מהיר ואישי, כזה שמאפשר לכם להרגיש, לערב אחד, כמו מלכים!

Close
Close
הזמנת שולחן