5 טיפים לבחירת מסעדה בשרית בחיפה

בין אם בשר הוא חלק מהתפריט היומי שלכם ובין אם אתם אוכלים ממנו אחת לשבוע או בתדירות פחותה מזה, אין כמו מסעדת בשרים משובחת שמציעה מנות מושקעות וטובות. כשמדובר בחיפה, האפשרויות הן רבות ומגוונות וישנן לא מעט מסעדות בשר טובות, שבהחלט מצדיקות ביקור. אז איך מוצאים את אותה מסעדה מוצלחת בתוך המבחר הרב הזה? הנה 5 טיפים שיעזרו לכם במשימה:

מיקום – נגישות היא המפתח

אז, נכון שלמסעדה מגיעים כדי לאכול אוכל טוב, אבל אי אפשר להתעלם מהמיקום של המסעדה ומידת הנגישות שלה כשמחפשים מסעדת בשרים בחיפה. חיפה היא עיר גדולה, סואנת ועמוסה במסעדות, ואם אתם רוצים להתמקד בעניין הטעם והחוויה, כדאי שהמסעדה שאתם מגיעים אליה תאפשר לכם נגישות טובה ומיקום נוח. העיר התחתית של חיפה היא בהחלט המקום המתאים, וככזו תמצאו בה מבחר של מסעדות בשרים נהדרות, כמו מסעדת השף אוניקס, שנמצאת בדרך העצמאות, הלא הוא הרחוב הראשי של האזור הזה ונתיב תחבורה בולט.

תפריט מגוון – כדי לקלוע לכמה שיותר טעמים

בין אם מגיעים למסעדה כזוג ובין אם במסגרת משפחתית מורחבת, למשל, מסעדה שמציעה תפריט מגוון ככל שניתן היא בדיוק מה שאתם צריכים. העדיפו תמיד מסעדה שמעמידה לרשותכם מבחר רחב של מנות, מאכלים מגוונים המתבססים על טעמים שונים. במקרה הזה, אוניקס עונה על כך, שכן התפריט שלה הוא אקלקטי והוא נותן מענה להעדפות רבות ומגוונות. יש בו מנות איטלקיות, אסיאתיות וצרפתיות, בדגש על בשר משובח.

עיצוב מיוחד – סטייל שקשה להתעלם ממנו

ארוחה במסעדה צריכה להיות חוויה לכל החושים. מסעדת בשרים שנותנת דגש גם לעניין העיצוב והנראות היא מסעדה שיודעת להשקיע בלקוחות שלה ומבינה את חשיבות האווירה בה. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכלי ההגשה המיוחדים, בתפאורה, ברהיטים ואפילו בתאורה של המקום. לכל אחד מהפרמטרים האלה תפקיד חשוב ביצירת האווירה והנראות הכוללת. מסעדת אוניקס מתפארת בעיצוב מודרני ומושקע מאד, הניכר בכל פינה בה. חללים נוחים ונעימים, אלמנטים ססגוניים שתורמים גם הם ומראה שקשה להתעלם ממנו כבר עם הכניסה למסעדה.

החלל של מסעדת אוניקס
החלל של מסעדת אוניקס

חומרי גלם משובחים – זה הסוד לכל מנה

כשזה נוגע לבשרים, זהו אולי אחד הטיפים היותר חשובים. מסעדת בשרים טובה היא מסעדה שמשקיעה רבות בחומרי הגלם שלה, בין אם אלה הבשרים, שחייבים להיות איכותיים וטריים מאד ובין אם אלה חומרי הגלם האחרים למנות. חומרי גלם מאיכות גבוהה הם אלה שמייצרים בסופו של דבר מנות מפוארות וטעימות, מנות שמצדיקות הגעה לאותה מסעדה. מסעדת אוניקס משתמשת במיטב חומרי הגלם, היוצרים יחד תפריט מגוון, עשיר ומוצלח.

שירות ברמה גבוהה – להרגיש טוב

מסעדת בשרים שמחשיבה את עצמה חייבת להציע שירות ברמה גבוהה. שפים שנותנים דגש למצוינות, מלצרים ומלצריות שמגישים לשולחן ומביאים אתם אדיבות וגם עובדי המקום האחרים שמקדמים את כולם יפה ונותנים תחושה נעימה במקום הם בדיוק מה שצריך. כך קורה באוניקס, שמבטיחה שירות אקסלוסיבי שאין שני לו בניצוחו של השף הידוע ג'וני גוריק.

Close
Close
הזמנת שולחן