תכננת טיול גיבוש לעובדים בצפון? הנה כמה דברים שכדאי לדעת

תכננתם טיול גיבוש לעובדים בצפון? קודם כל קיבלתם החלטה נכונה. צפון הארץ מציע מגוון רחב של אטרקציות ופעילויות מיוחדות אשר יכולות להתאים לעובדים מכל הגילאים ובכל המגזרים. כמובן, שבכדי להתחיל ולתכנן את יום הגיבוש המושלם בין אם הוא בחיפה בפרט או בצפון בכלל, חשוב שתגדירו לעצמכם דרישות וצרכים כמו: סגנון, מספר המשתתפים (והאם כולם יוצאים במחזור אחד או שאתם מעדיפים לחלק למספר מחזורים), תקציב, האם מדובר בטיול יומי או בטיול בן מספר ימים, מטרות וכיוצא בזה.

ברגע שתהיה לכם רשימת דרישות מסודרת תוכלו לעבור להליך התכנון בפועל. הנה מה שהכנו עבורכם לנוחיותכם.

להכיר את האטרקציות והפעילויות השונות שניתן לעשות בצפון

בצפון הארץ יש לא מעט אטרקציות ופעילויות אשר יכולות להתאים כמו "כפפה ליד" לימי גיבוש לעובדים. בין היתר: טיולים בטבע, סדנאות מיוחדות, פעילויות אתגריות, חדרי בריחה, יקבים ועוד.. ועוד..

בכדי להתמקד אך ורק באפשרויות הרלוונטיות, כדאי בשלב הראשון להגדיר צרכים שונים מהגיבוש, לאפיין את המשתתפים ובהתבסס על כך, להתמקד רק בפעילויות ואטרקציות רלוונטיות.

לדוגמא, אם רוב העובדים מבוגרים ולא בכושר, כדאי לחפש פעילויות אשר יכולות להיות מותאמות להם.

גם התקציב ומשך הטיול הם פרמטרים אשר ישפיעו במידה רבה על הבחירה: בטיולים הארוכים יותר תוכלו לשלב מספר פעילויות שונות.

לקבל החלטות נכונות

אחרי שאספתם כמה שיותר מידע והכרתם כמה שיותר אפשרויות, כל שנותר זה פשוט לקבל את ההחלטות הנכונות. כמובן, שבעד קבלת ההחלטות כדאי שתחשבו על העובדים שלכם, על מה נראה לכם שהם יתחברו אליו ומה הם יאהבו. אם יש לכם אפשרות לקבל המלצות וחוות דעת על אותן אטרקציות או פעילויות, דבר זה יוכל לסייע לכם בקבלת ההחלטה. 

ומה אוכלים?

כמובן, שלצד פעילויות שונות, קיימת חשיבות גבוהה גם לדאוג שלעובדים יהיה מה לאכול. תשמחו לגלות שאזור הצפון בכלל והעיר חיפה בפרט מציעים קשת רחבה של מסעדות איכותיות, מכל הסוגים.

אתם רק צריכים לקבל החלטה לגבי סוג המנות ולגבי התקציב וכמובן, ליצור קשר עם המסעדה על מנת לוודא שיש אפשרות לארח את כל המשתתפים – מסעדות רבות מציעות חדר פרטי אשר מיועד במיוחד עבור קבוצות

דואגים גם לפרטים הקטנים

בכדי לתכנן טיול גיבוש חווייתי וייחודי חשוב לשים דגש גם על הפרטים הקטנים. לדוגמא, לחלק בבוקר לעובדים בקבוקי מים או אפילו לחלק להם חולצה עם הדפסה הקשורה לצוות, למחלקה או ליום הגיבוש עצמו – מדובר בפעולה אשר יכולה לתרום לגיבוש ולהעצים את החוויה. 

לוקחים בחשבון תקלות של הרגע האחרון

אם השקעתם בתכנון קפדני של טיול מגבש לעובדים, מרבית הסיכויים שתהיה צפויה להם ולכם חוויה מהנה. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון שיש גם דברים שיכולים להשתבש ובעיות אשר יכולות לעלות. לכן, כדאי לתכנן גם חלופות ואפשרויות נוספות – כך שאם תגיעו למקום מסוים ותגלו שמשהו השתבש תוכלו לשלוף את התוכנית החלופית ולהמשיך את היום. כך או כך, מסעדת השף שלנו פתוחה מדי יום כך שגם אם התוכן של היום ישתנה, האוכל יחכה לכם בנדיבות ובשעה שנקבעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close
Close
הזמנת שולחן